REMIS Z CZARNYMINapisano dnia: 2013-05-26

W dniu 26 maja 2013 r. na boisku w Staniątkach seniorzy Dęba szczęśliwie zremisowali.

Mecz był zacięty nikt nie odpuszczał. Do przerwy było 1:0. Nasi musieli już w pierwszej połowie dokonać dwóch zmian z uwagi na kontuzje. Gospodarze przeważali. Po przerwie doszło do sytuacji pod naszą bramką w wyniku faulu na ostatnim zawodniku  przed bramką Czarnych został podyktowany karny a "czitos" usunięty z boiska. Było już 2do 0. Wydawało się że następne bramki dla Czarnych to kwestia czasu. Nasi w dziesiątkę zaczęli momentami lepiej grać. Sędzia nie podyktował dla nas karnego (faulowany w polu karnym Duduś) , ale i to naszych nie podłamało i w wyniku jednej z kontr, po faulu w polu karnym sędzia podyktował dla nas karnego, którego na gola zamienił Tomasz Dobosz. Było jeszcze kilka sytuacji sam na sam z naszym bramkarzem (a debiutował w tej roli Krzysztof  Antończyk) ale bramkarz wszystko bronił. Sytuacja pod koniec meczu szybka kontra i Książęk strzela na 2 do 2. Mimo starań gospodarze tylko mecz zremisowali.