WygraneNapisano dnia: 2014-03-30

W dniu 30 marca 2014 r. na boisku KS "DĄB" rozpoczęli rozgrywki rundy wiosennej juniorzy i seniorzy.

Oba mecze wygrali nasi.

Pierwszy mecz juniorów rozpoczął się o 12:00 a grali z Wiarusami Igołomia. Mecz mógł się podobać,  szybki i wiele sytuacji podbramkowych. Cały mecz przeważali nasi ale wygrali tylko 1 do 0. Bramkę strzelił Szymon Porębski z rzutu wolnego. Na prawej stronie popłoch siał w szeregach obrońców Sławek Batko. W bramce juniorów występował trampkarz Kołodziej i bardzo dobrze sobie radził. Mecz bardzo szybki, kombinacyjna gra, za co należy wystawić  młodzieży wysokoąocenę. Sędzia za niektórymi akcjami nie mógł nadążyć. Zawodnicy wyciskali z niego "siódme poty".

Seniorzy w mocno odmłodzonym składzie poradzili sobie z Naprzodem Ochmanów. Występowali juniorzy począwszy od bramkarza Antończyka poprzez pomocnika Kołodidzieja Pierwsza połowa jakaś niemrawa w wykonaniu naszych piłkarzy bo mimo, że przeciwnicy nie postawii wysoko poprzeczki to gra jakoś się nie kleiła. Po przerwie biło już zdecydowanie lepiej, mimo że pracowało praktycznie tylko lewe skrzydło. Z jednej akcji na został sfaulowany Krzysztof Garncarz i sędzia odgwizdał karnego, krórego na bramkę zamienił sam poszdodowany. Było jescze parę pięknych akcji, ale dopiero po jedna z nielicznych prawą stroną Krzysztof Antończyk (w  nowych butach skarbnika klubu) umieścił mocnym strzałem w prawe okienko pod poprzeczkę.

Niech żałują ci co nie byli bo warto było, ręce same składały się do oklasków.